Yurt Dışına Toptan Satış ve Sipariş Üretimi Yapılmaktadır.

0
0

Kapıda ödeme var Mı? Kapıda ödeme ücretli mi?
- Kapıda ödeme mevcut. Teslim alırken ödeme yaptığınızda 5,9 TL kapıda ödeme ücreti eklenir. 500 TL üzeri siparişlerde kapıda ödeme ücreti 19 TLdir.
-Kişiye özel ve hacimli ürünlerde kapıda ödeme yoktur.

-Kart veya EFT/Havale olarak ödeme olursa kapıda ödeme ücreti eklenmez.

Ödeme şekilleri nelerdir ?
-Kapıda ödeme , EFT/Havale ve kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Kargo ücreti kaç TL? Kaç TL üzeri kargo ücretsizdir?
-Kargo ücreti 9,9 TL .150 TL üzeri kargo ücretsizdir.

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz ?
- PTT Kargo ,Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Teslimat süresi kaç gündür?
- Tahmini teslimat süresi 2-6 iş günüdür. Adrese ve yoğunluğa bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Yurtdışına gönderim var mı?
-Evet Yurtdışına gönderim sağlıyoruz.

Sipariş verdikten sonra düzenleme ve değişiklik yapılabilir mi?

-Onaylandı durumundaki siparişlerde düzenleme ve değişiklik yapılabilmektedir. Mail yoluyla veya 0532 780 77 10 ve 0850 303 3112 hattımızdan iletişime geçerek düzenleme yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal ederim?
-Siparişiniz kargoya verilmeden önce bizimle iletişime geçerek iptal edebilirsiniz.Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal edilmesi söz konusu değildir.

İade ve değişim var mı ? İade ve değişimlerde kargo ücretsiz midir?
-İade ve değişim var .İade ve değişimde kargo ücretsizdir ikince kez yapılacak değişimde kargo ücreti müşteriye aittir.Beşik ,bebek arabası vb. ürünlerde kargo ücreti göndericiye aittir.(Üründe bir sorun olması durumunda teslim alınan gün içerisinde bizimle iletişime geçilmesi gerekmektdir.)

İade ve değişim şartları nelerdir?

*Teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır .
-Ürünü faturası ,etiketi ,aksesuarı ,kutusu ,ambalajı ile tekrar satılabilirliği bozulmamış bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.
-Yıkanmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

-Kişiye özel ürünlerde iç giyim ürünlerinde iade/değişim yapılmamaktadır.
-Özel gün ürünlerinde sadece değişim yapılmaktadır iade yapılmamaktadır.

-Bebegen.com.tr 'ye iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

Nasıl iade edebilirim?

-Teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde 0532 780 7710 whatsapp hattımızdan sipariş vermiş olduğunuz isim soy isim ve iade/ değişim sağlamak istediğiniz ürünün fotoğrafını kamera ile çekip bize bildirebilirsiniz. Kontrolleri sağlanıp iade kodu iletilecektir. Tarafınıza iletilen iade kodunu kullanarak anlaşmalı kargolarımız ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. göndermiş olduğunuz ürün bize ulaştıktan sonra en geç 3 iş günü içinde sizinle iletişime geçilecektir.

*Aras,Ptt veYurtiçi kargo dışında diğer kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde kargo ücreti göndericiye aittir.Karşı ödemeli gönderilen kargolar tarafımızca teslim alınmamaktadır.
*
Ücret iadesi kaç gün içinde yapılmaktadır?
*
Ücret iade formunuz oluştuktan sonra en geç 5 iş günü içinde kartınıza iade yapılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak bu süre değişebilmektedir.
*Havale /EFT olarak yapılan iadeler en geç 5 iş günü içinde gerçekleşmektedir.


Parçalı iadelerde kargo ücreti eklenir mi?
* Teslim aldığınız ürünlerin bir kısmını iade ettiğinizde parçalı iade yapılmaktadır. Kargo ücretsiz olarak almış olduğunuz ürünlerde sizde kalan ürünlerin tutarı 150 TL tutarın altında ise sistem otomatik olarak kargo ücreti eklemektedir. İade edilecek tutardan kargo ücreti düşülerek iade yapılmaktadır.